O nás

Kdo jsme?

Naše přátelství začalo už ve školce, po základní škole jsme se rozhodly věnovat se studiu Sportovního a rekondičního maséra na Střední škole v Odrách, kde jsme se kromě masáží naučily také základy anatomie lidského těla. Kromě praxe jsme navštěvovaly doplňující kurzy a jezdily jsme na odborné stáže do zahraničí. Po maturitě jsme se rozhodly pokračovat ve studiu na VOŠ zdravotnické v Ostravě jako Diplomované nutriční terapeutky. (rozdíl mezi nutričním terapeutem a výživovým poradcem ZDE) Během studia jsme se naučily pomoci s výživou dětí a dospívajících, výživou v mateřství, výživou seniorů, úpravou stravy při sportu, redukcích hmotnosti i léčebnou stravou nemocných. Po složení absolutoria, jsme začaly pracovat v masérském salónu v Ostravě a nadále jsme navštěvovaly mnohé kurzy, které nám rozšířily vědomosti jako například kurz sportovní výživy nebo fitness trenéra. V současné době jsme se rozhodly osamostatnit se a otevřít si nutriční poradnu kombinovanou s masérskými službami.

Jaké služby nabízíme?

Nabízíme jídelníčky na míru nejen pro ty, kteří chtějí upravit váhu nebo zlepšit životní styl, ale také pro ty, kteří trpí zdravotními problémy a chtějí jejich léčbu podpořit stravou. Kromě toho provádíme analýzu těla na profesionální váze TANITA BC 420 S, která je certifikovaná pro použití ve zdravotnictví. Vaše výsledky můžeme společně dlouhodobě monitorovat a porovnávat v programu Gmon Medic. Dále nabízíme několik druhů masáží od relaxačních přes sportovní až po zdravotní. Možná si říkáte, proč zrovna tato kombinace služeb. Pro ujasnění uvedeme malý příklad. Spousta lidí, především žen, nemůže zhubnout i přesto, že dodržují stravu a hýbou se. Častým problémem je zadržování vody v těle, na které jsou perfektní lymfatické masáže. V tomto případě pouze upravíme stravu, provedeme kůru několika lymfatických procedur a obsah vody průběžně kontrolujeme na Tanitě. Zkrátka v těle vše se vším souvisí, relaxační masáže přispívají k dobrému psychickému stavu, který je klíčový pro úspěšné hubnutí a sportovní masáže nám zase mohou pomoci od bolavého těla po cvičení.

V čem jsme jiní?

Na základě zkušeností v jiných poradnách či salónech jsme zjistily, že vše jde dělat jinak, lépe. Na rozdíl od velkých komerčních firem na hubnutí nebudeme nikomu nutit předražené doplňky stravy, které jsou při kvalitním stravování naprosto zbytečné. Jídelníček, který od nás dostanete, bude pečlivě propočítán a sestaven podle individuálních potřeb klienta a nenajdete v něm potraviny, které jsou neznámé nebo špatně sehnatelné. Co se týče masáží, používáme výhradně přírodní oleje, které pěstí pokožku a dopomáhají k detoxikačním účinkům masáží. Neuznáváme minerální oleje, tedy ropné produkty, které jsou v některých salónech prezentovány jako zdraví prospěšné, což je nesmysl. Jsme tady pro Vás i na facebooku , kde se Vám snažíme zodpovědět všechny vaše dotazy a zveřejňujeme zajímavé články a recepty.

BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT!